افزایش نرخ USD/JPY در برابر سیگنال فروش RSI

نقاط صحبت ین ژاپن USD/JPY تلاش می کند تا افزایش رالی چهار روزه را در پی واکنش زانو به افزایش غیرمنتظره در شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI)، و تحولات آشکار در شاخص قدرت نسبی (RSI) ممکن است نشان دهنده عقب نشینی کوتاه مدت نرخ ارز باشد ، در صورتی که از قلمرو خرید

کد خبر : 116697
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 14 اکتبر 2021 - 2:00
افزایش نرخ USD/JPY در برابر سیگنال فروش RSI


نقاط صحبت ین ژاپن

USD/JPY تلاش می کند تا افزایش رالی چهار روزه را در پی واکنش زانو به افزایش غیرمنتظره در شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI)، و تحولات آشکار در شاخص قدرت نسبی (RSI) ممکن است نشان دهنده عقب نشینی کوتاه مدت نرخ ارز باشد ، در صورتی که از قلمرو خرید بیش از حد خارج شود تا سیگنال فروش کتاب درسی ایجاد شود.

افزایش نرخ USD/JPY در برابر سیگنال فروش RSI

USD/JPY از بالاترین سطح ماهانه خود (113.81) عقب نشینی می کند تا ضعف اخیر در بازدهی خزانه داری ایالات متحده را تا حد زیادی ردیابی کند ، در حالی که نرخ ارز واکنش محدودی به صورتجلسه کمیته بازار باز فدرال (FOMC) نشان می دهد حتی اگر “شرکت کنندگان رشد سریع امسال را پیش بینی کردند و تعدادی نیز تاکید کردند که اقتصاد در برابر موج اخیر عفونت ها تاب آوری نشان داده است.

رونوشت جلسه سپتامبر نشان می دهد که FOMC در حال کاهش حمایت مالی به عنوان “صشرکت کنندگان به طور کلی خطرات چشم انداز فعالیت های اقتصادی را به طور کلی متعادل می دانستند، “و به نظر می رسد که بانک مرکزی در مسیر تغییر دنده در اواخر امسال به عنوان” صشرکت کنندگان خاطرنشان کردند که در صورت تصمیم گیری برای شروع خریدهای کوچک در جلسه بعدی ، روند کاهش قیمت می تواند با تقویم های خرید ماهانه از اواسط نوامبر یا اواسط دسامبر آغاز شود.

در نتیجه ، گمانه زنی برای تغییر قریب الوقوع سیاست فدرال رزرو ممکن است USD/JPY را همچنان ادامه دهد بانک ژاپن (BoJ) همچنان به کنترل کمی و کیفی (QQE) خود با کنترل منحنی بازده (YCC) ادامه می دهد ، اما پیشرفت بیشتر در نرخ ارز ممکن است باعث خم شدن احساسات خرده فروشی شود مانند رفتاری که در اوایل سال جاری مشاهده شد.

این گزارش IG Client Sentiment فقط نشان می دهد 26.34 درصد از معامله گران هستند در حال حاضر خالص USD/JPY ، با نسبت معامله گران کوتاه به بلند ایستاده در 2.80 تا 1.

تعداد معامله گران خالص 0.41 درصد کمتر از دیروز و 17.98 درصد کمتر از هفته گذشته است ، در حالی که تعداد معامله گران خالص 5.65 درصد بیشتر از دیروز و 25.23 درصد بیشتر از هفته گذشته است. کاهش سود خالص طولانی مدت می تواند تابعی از رفتارهای منفعت طلبانه با عقب نشینی USD/JPY از a باشد تازه ترین ماهانه (113.81)، در حالی که افزایش موقعیت خالص کوتاه مدت باعث خلق احساس خرده فروشی شده است زیرا 30.67 of از معامله گران در آغاز هفته جفت ارز خالص بودند.

با این اوصاف ، USD/JPY ممکن است روند صعودی خود را از اوایل امسال در میان مسیرهای متفاوت بین FOMC و BoJ ادامه دهد ، اما تحولات قریب الوقوع در شاخص قدرت نسبی (RSI) ممکن است نشان دهنده عقب نشینی کوتاه مدت نرخ ارز در صورت سقوط مجدد از قلمرو خرید بیش از حد به پیشنهاد سیگنال فروش کتاب درسی

USD/JPY نمودار نمودار روزانه

تصویر نمودار نرخ USD/JPY روزانه

منبع: نمای تجاری

  • چشم انداز گسترده تر USD/JPY همچنان سازنده باقی می ماند زیرا در نیمه دوم سال 2021 به بالاترین سطح سالانه معامله می شود و SMA 200 روزه (108.55) نشان دهنده پویایی مشابهی است زیرا شیب مثبت را از اوایل سال جاری حفظ کرده است.
  • تیاو شاخص قدرت نسبی (RSI)هنگامی که نوسان ساز برای اولین بار از سه ماهه اول سال 2021 وارد قلمرو خرید بیش از حد شد ، پویایی مشابهی نشان داد ، اما اگر به زیر 70 برسد ، این شاخص ممکن است در روزهای آینده سیگنال فروش کتاب درسی را ارائه دهد.
  • به نوبه خود ، به نظر می رسد USD/JPY پیش از قیمت معکوس می شود بالاترین میزان نوامبر 2018 (114.23) در میان فقدان شتاب برای فشار بیشتر از همپوشانی فیبوناچی در اطراف 113.80 (23.6٪ گسترش) تا 114.30 (23.6٪ اصلاح)، و عدم حفظ سری اخیر بالاترین و پایین ترین سطح ممکن است نرخ ارز را به سمت عقب سوق دهد 112.40 (61.8 retracement اصلاح) تا 112.80 (38.2 expansion گسترش) منطقه با کاهش روند صعودی کاهش می یابد.
  • منطقه مورد علاقه بعدی در اطراف ایجاد می شود 111.10 (61.8 expansion گسترش) به 111.60 (اصلاح 38.2))، با حرکت به زیر SMA 50 روزه (110.41) ، منطقه 109.40 (50٪ اصلاح) تا 110.00 (38.2٪ گسترش) باز می شود.

— نوشته شده توسط دیوید سانگ ، استراتژیست ارز

مرا در توییتر در DavidDJSong دنبال کنید

لینک منبع : هوشمند نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.