اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش + جزئیات مراحل استخدام

به گزارش هوشمند نیوز به نقل از همشهری آنلاین، نتایج نهایی شرکت کنندگان در مراحل بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲، منتشر شد. نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون مذکور از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش

کد خبر : 461929
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰:۳۱
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش + جزئیات مراحل استخدامبه گزارش هوشمند نیوز به نقل از همشهری آنلاین، نتایج نهایی شرکت کنندگان در مراحل بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲، منتشر شد.

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون مذکور از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www. sanjesh. org قابل مشاهده است.

متقاضیان ضمن مراجعه به درگاه مذکور، چنانچه در ردیف قبولین نهایی آزمون قرار گرفته‌اند به منظور طی سایر مراحل استخدام (گواهی‌عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره‌های مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام کنند:

۱- داوطلبانی که در ردیف قبولین نهایی در این مرحله از آزمون قرار نگرفتهاند به دلیل‌عدم تأیید گزینش، انصراف، غیبت‌عدم تأیید پزشکی، عدم کسب حدنصاب‌های لازم در آزمون مذکور بوده و در صورت نیاز به پیگیری نسبت به‌عدم قبولی خود در آموزش و پرورش می‌توانند بعد از ۷۲ ساعت از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به اداره کل آموزش و پرورش استان ارزیابی شده خود مراجعه کنند.

۲- درخصوص داوطلبانی که صلاحیتهای عمومی (گزینش) آنان مورد تایید قرار نگرفته و در ستون وضعیت قبولی کارنامه اعلام نتایج نهایی با کد ۱۹ مشخص شده، ضروری است از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ضمن مراجعه حضوری به هسته گزینش استان محل ارزیابی شده خود، نسبت به ارائه درخواست کتبی تجدیدنظر اقدام کرده و مراحل بررسی پرونده خود در فرایند تجدید نظر را از هسته مزبور پیگیری کنند.

بدیهی است‌عدم ارائه درخواست تجدید نظر در مهلت زمانی مذکور به منزله انصراف تلقی شده و به مراجعات و درخواستهای پس از تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین هسته‌های گزینش از پذیرش اعتراضات داوطلبان قبل از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ معذور هستند.

۳- مطابق بند (د) بخش ششم صفحه (۲۹) دفترچه آزمون مزبور، اعلام نتایج نهایی آزمون براساس مجموع نمره کل نهایی داوطلبان معرفی شده واجد شرایط با وزن شصت (۶۰) درصد آزمون کتبی و چهل (۴۰) درصد ارزیابی تکمیلی و با در نظر گرفتن سهمیه‌های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت به شرط کسب حدنصاب‌های مقرر در مفاد دفترچه ازمون مزبور پذیرش صورت گرفته است.لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.