اظهارات رئیس بهداشت عمومی کانادا در 10 سپتامبر 2021

سخن، گفتار اظهارات مدیر ارشد بهداشت عمومی در مورد COVID-19 ، 10 سپتامبر 2021 10 سپتامبر 2021 | اتاوا ، ON | آژانس بهداشت عمومی کانادا 10 سپتامبر روز جهانی پیشگیری از خودکشی است. بیماری همه گیر COVID-19 بر سلامت روانی کانادایی ها تأثیر گذاشته است. روز جهانی پیشگیری از خودکشی فرصتی برای افزایش آگاهی

کد خبر : 102811
تاریخ انتشار : شنبه 11 سپتامبر 2021 - 0:44
اظهارات رئیس بهداشت عمومی کانادا در 10 سپتامبر 2021


سخن، گفتار

10 سپتامبر 2021 | اتاوا ، ON | آژانس بهداشت عمومی کانادا

10 سپتامبر روز جهانی پیشگیری از خودکشی است.

بیماری همه گیر COVID-19 بر سلامت روانی کانادایی ها تأثیر گذاشته است. روز جهانی پیشگیری از خودکشی فرصتی برای افزایش آگاهی ، ایجاد امید و ترویج اقداماتی است که به جلوگیری از خودکشی کمک می کند.

شعار امسال “ایجاد امید از طریق عمل” است. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیتهای روز جهانی پیشگیری از خودکشی در کانادا هستید ، لطفاً از انجمن کانادایی برای پیشگیری از خودکشی دیدن کنید :icideprevention.ca

اگر فکر می کنید فردی که می شناسید ممکن است قصد خودکشی داشته باشد ، می توانید با گوش دادن به صحبت های او و نشان دادن اهمیت دادن به او کمک کنید. از مرکز بحران محلی پشتیبانی بگیرید. همچنین خدمات پیشگیری از خودکشی کانادا (1-833-456-4566) ، تلفن راهنمای کودکان (1-800-668-6868) ، خط راهنمای Hope for Wellness (1-855-242-3310 1-855) برای افراد بومی وجود دارد. 1 866 APPELLE (1-866-277-3553 1-866) برای ساکنان کبک ، و پورتال آنلاین Wellness Together Canada که به صورت رایگان و محرمانه از سلامت روان و پشتیبانی از مصرف مواد استفاده می کند ، 24 ساعته و 7 روزه در دسترس است.

نتایج اپیدمیولوژی و مدل سازی ملی ، ارائه شده در هفته گذشته ، نشان می دهد که چگونه احیای دلتا می تواند در پاییز و زمستان تکامل یابد. واکسن های کووید -19 همچنان محافظت قابل توجهی در برابر عفونت و بیماری های جدی نشان می دهند. با این حال، اکنون که بسیاری از محدودیت ها کاهش یافته استو با حرکت فعالیتها در داخل خانه ، می توانیم میزان عفونت را به سطوح بالاتر از آنچه تا کنون دیده ایم افزایش دهیم. با توجه به غلبه نوع سریع و در حال گسترش شدیدتر Delta ، این خطر وجود دارد که میزان بستری شدن در بیمارستان را از بین ببرد ، مگر اینکه ما به سرعت پوشش واکسیناسیون را افزایش دهیم یا اقدامات دیگری را برای کاهش شتاب ادامه دهیم.

در سطح ملی ، متوسط ​​تعداد موارد جدید گزارش شده روزانه بیش از 3700 مورد است. به طور متوسط ​​روزانه 1600 نفر مبتلا به COVID-19 در بیمارستان های ما تحت درمان هستند ، از جمله 546 نفر در بخش های مراقبت ویژه و روزانه به طور متوسط ​​18 مورد مرگ گزارش می شود. موارد گزارش شده ، بیماری شدید و مرگ عمدتا در میان افراد واکسینه نشده اتفاق می افتد. از اواخر ژوئیه تا اواخر آگوست ، میانگین هفتگی موارد جدید COVID-19 12 برابر بیشتر بود ، در حالی که میانگین هفتگی بستری شدن در بیمارستان ها در افراد واکسینه نشده 36 برابر بیشتر از افراد کاملاً واکسینه شده بود.

این هفته به 85 درصد پوشش با حداقل یک دوز واکسن COVID-19 و 78 درصد پوشش کامل واکسینه برای افراد واجد شرایط 12 سال یا بیشتر در کانادا رسیدیم. اما ، با وجود 7.3 میلیون کانادایی واجد شرایط ، هنوز به طور کامل با دو دوز واکسینه نشده اند و 4.8 میلیون نفر برای دریافت واکسن بسیار جوان هستند ، هنوز تعداد افراد مستعد و فرصتهای زیادی برای گسترش ویروس وجود دارد. از سطح جامعه به بالا و در تمام گروه های سنی واجد شرایط ، هر واکسیناسیون اهمیت دارد. توقف یک عفونت از زنجیره انتقال جلوگیری می کند تا به طور بالقوه بسیاری از افراد دیگر را محافظت کند. به همین ترتیب ، واکسیناسیون شما را محافظت می کند و به طور غیرمستقیم از دیگران که نمی توانند واکسینه شوند یا ممکن است واکنش ایمنی قوی نشان ندهند محافظت می کند.

به همین دلیل بسیار مهم است که به سرعت اقدام شود. افزایش نرخ کلی واکسیناسیون و افزایش پوشش کامل واکسیناسیون در بین جوانان 18 تا 39 ساله به خصوص، می تواند رشد اپیدمی را به اندازه کافی کند کند تا خطر بیش از ظرفیت مراقبت های بهداشتی را تا زمستان کاهش دهد. دستیابی سریع به این دستاوردها همچنین می تواند نیاز به اقدامات مخرب تری را که ممکن است برای کنترل فعالیت لازم باشد ، کاهش دهد اگر و کی ظرفیت مراقبت های بهداشتی تهدید می شود

امروز کمیته مشورتی ملی واکسیناسیون کانادا (NACI) توصیه های به روز شده در مورد دوز اضافی یا سوم واکسن COVID-19 را برای افراد دارای نقص ایمنی متوسط ​​یا شدید ، که به احتمال زیاد نسبت به 1 یا 2 اولیه خود دارای واکنش ایمنی کمتر از کافی بوده اند ، منتشر کرد. سری دوز واکسن COVID-19 NACI به بررسی نیاز به دوزهای تقویت کننده ادامه می دهد ، که برخلاف دوزهای اضافی است، در نظر گرفته شده است تا در ابتدا محافظت ایمنی کافی را که ممکن است در طول زمان کاهش یافته باشد بازگرداند.

صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ، همه ما می توانیم اقدامات خود را برای کاهش خطر انجام دهیم ، در حالی که از دیگران حمایت می کنیم ، از جمله کسانی که در معرض خطر بالا هستند. به تمرینات خوب ما ادامه می دهیم شستشو – ماسک – فضا عادات و یافتن راههای امن تر برای اتصال ، همچنان اقدامات مهم پیشگیری از COVID-19 هستند!

برای دسترسی به اطلاعات و منابع COVID-19 ، از جمله اطلاعات مربوط به واکسیناسیون و راههای کاهش خطر ابتلا و انتقال ویروس به دیگران ، پیش زمینه من را بخوانید.

مخاطب

روابط رسانه ای
آژانس بهداشت عمومی کانادا
613-957-2983
[email protected]

بهلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.