اطلاعات در مورد COVID-19 در موسسات Drummond و Donnacona

14 ژانویه 2021 – لاوال، کبک – خدمات اصلاحی کانادا خدمات اصلاحی کانادا (CSC) توصیه می کند که شش زندانی در موسسه دراموند و سه زندانی در موسسه دوناکونا برای COVID-19 مثبت شده اند. ما از نزدیک وضعیت را زیر نظر داریم و اقداماتی برای به حداقل رساندن شیوع ویروس در داخل موسسات انجام شده

کد خبر : 155743
تاریخ انتشار : جمعه 14 ژانویه 2022 - 23:47
اطلاعات در مورد COVID-19 در موسسات Drummond و Donnacona


14 ژانویه 2021 – لاوال، کبک – خدمات اصلاحی کانادا

خدمات اصلاحی کانادا (CSC) توصیه می کند که شش زندانی در موسسه دراموند و سه زندانی در موسسه دوناکونا برای COVID-19 مثبت شده اند. ما از نزدیک وضعیت را زیر نظر داریم و اقداماتی برای به حداقل رساندن شیوع ویروس در داخل موسسات انجام شده است.

آزمایش کووید-19 به زندانیان و کارکنان ارائه می شود. کارمندان موظفند قبل از ورود به محل، خودآزمایی سریع و تایید نتیجه منفی را انجام دهند تا از انتشار احتمالی در موسسات جلوگیری شود. شماره های تست زندانیان در وب سایت ما موجود است. تعداد موارد فعال زندانی که در حال حاضر برای این مؤسسات گزارش شده است بر اساس آزمایش سریع یا آزمایش PCR است. با انجام آزمایشات بیشتر و در دسترس بودن نتایج تایید شده آزمایشگاهی، ممکن است تغییر کنند.

این یک وضعیت در حال تحول است و ما به اعمال و تقویت اقدامات پیشگیری و کنترل عفونت برای کاهش و مهار گسترش COVID-19 و انطباق بر اساس توصیه‌های بهداشت عمومی ادامه خواهیم داد. به همه کارکنان تجهیزات حفاظت فردی مناسب (PPE) از جمله ماسک‌های پزشکی، ماسک‌های تنفسی و محافظ‌های صورت ارائه می‌شود. به همه زندانیان ماسک پزشکی ارائه می شود و توصیه می شود در هر زمانی که در سلول نیستند از آن استفاده کنند. نظافت و ضدعفونی پیشرفته در سراسر سایت ها ادامه دارد.

همه افرادی که وارد موسسات می شوند به طور فعال غربالگری می شوند و تصمیمات مربوط به دسترسی به سایت ها و همچنین برنامه ها و خدمات با در نظر گرفتن توصیه های بهداشت عمومی اتخاذ می شود. بازدیدهای حضوری در تمام مؤسسات در منطقه کبک به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است. در این مدت، گزینه‌هایی برای ارتباط با خانواده و شبکه‌های پشتیبانی در اختیار زندانیان است.

ما متعهد به کاهش خطرات COVID-19 در تمام عملیات خود و حفظ امنیت زندانیان، کارمندان و عموم مردم هستیم. ما با آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC)، بهداشت عمومی محلی، و همچنین اتحادیه‌ها و سهامداران برای انجام هر گونه گام بعدی برای اطمینان از ایمنی همه کار می‌کنیم.

ما همچنان به ارائه واکسن به زندانیان در تمام مؤسسات اصلاحی فدرال ادامه می دهیم.

حقایق فوری

  • موسسه دراموند یک مرکز امنیتی متوسط ​​در دروموندویل، کبک، با ظرفیت رتبه بندی 369 است. موسسه دوناکونا یک مرکز امنیتی حداکثر در دوناکونا، کبک، با ظرفیت رتبه بندی 451 است.
  • CSC واکسیناسیون زندانیان را در ژانویه 2021 آغاز کرد. تا به امروز، 85.1٪ از زندانیان در منطقه کبک به طور کامل واکسینه شده اند و 88٪ حداقل یک دوز دریافت کرده اند. واکسن ها همچنان به زندانیان ارائه می شود، از جمله پذیرش های جدید در CSC. اطلاعات بیشتر در مورد واکسن های تجویز شده برای زندانیان فدرال در وب سایت ما موجود است.
  • CSC همچنین دوزهای سوم (تقویت‌کننده‌های) واکسن کووید-19 را به همه مجرمان در مؤسسات خود و مراکز اصلاحی جامعه در سراسر کشور که دوز دوم خود را بیش از پنج ماه پیش تزریق کرده‌اند، ارائه می‌کند.
  • CSC مراقبت های بهداشتی خود را به زندانیان ارائه می دهد و متخصصان مراقبت های بهداشتی اختصاصی در موسسات خود از جمله پرستاران و پزشکان دارد که از نزدیک بر سلامت زندانیان نظارت می کنند. CSC همچنین برای انجام آزمایشات خود مجهز شده است و در همکاری نزدیک با شرکای بهداشت عمومی خود کار می کند.

پیوندهای مرتبط

-30-

.لینک منبع : هوشمند نیوز

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.