ادامه انتخاب‌های عجیب در فدراسیون فوتبال

بعد از حضور شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال، شاهد انتخاب‌های عجیبی از سوی وی در برخی پست‌ها بودیم. جدا از نقدهایی که به انتخاب‌ روسا یا سرپرستان برخی کمیته‌های فدراسیون وجود داشت، انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی سروصدای زیادی ایجاد کرد. بعد از این انتخاب، کارشناسان انتقادات زیادی به رئیس فدراسیون

کد خبر : 56161
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
ادامه انتخاب‌های عجیب در فدراسیون فوتبالبعد از حضور شهاب عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال، شاهد انتخاب‌های عجیبی از سوی وی در برخی پست‌ها بودیم.

جدا از نقدهایی که به انتخاب‌ روسا یا سرپرستان برخی کمیته‌های فدراسیون وجود داشت، انتخاب مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی سروصدای زیادی ایجاد کرد. بعد از این انتخاب، کارشناسان انتقادات زیادی به رئیس فدراسیون وارد کردند اما این شخص همچنان به کار خود ادامه داد.

در ادامه به حضور حمیدرضا مهرعلی نایب رئیس اول فدراسیون انتقاداتی وارد شد. اینکه انتصاب سرپرست نایب رئیسی به لحاظ قانونی دچار مشکل است زیرا براساس ماده ۲۶ اساسنامه فدراسیون، رئیس بایستی در صورت عدم امکان رای آوری نواب رئیس، حداکثر ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ برگزاری مجمع عمومی جهت انتخاب به مجمع عمومی معرفی کند. اما عزیزی خادم بدون توجه به این موضوع، مهرعلی را منصوب کرده که رفتاری خلاف اساسنامه به شمار می رود. جالب اینجاست که او از روزی که حکم خود را دریافت کرده، کمتر در فدراسیون حضور داشته و بیشتر در خارج از ایران دیده شده است.

جدیدترین انتخاب عزیزی خادم هم در نوع خود عجیب است. او پسر عمومی خود را در بخش فناوری فدراسیون وارد کرد تا بعد از انتخاب افراد گمنام، این بار شاهد حضور خانواده سالاری باشیم.

اینکه اعضای هیات رئیسه فدراسیون روی این انتخاب‌ها نظارتی دارند یا خیر، سوالی است که باید به آن پاسخ داده شود تا دوباره شاهد پدیده جدیدی در فدراسیون نباشیم اما این روند انتصاب ها، هر شاهد بی طرفی را نگران می کند.

۲۵۶ ۲۵۱لینک منبع : هوشمند نیوز

آموزش مجازی مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت عالی و حرفه ای کسب و کار DBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
آموزش مجازی مدیریت کسب و کار MBA
+ مدرک معتبر قابل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
ای کافی شاپ
مدیریت حرفه ای کافی شاپ
خبره
حقوقدان خبره
و حرفه ای
سرآشپز حرفه ای
آموزش مجازی تعمیرات موبایل
آموزش مجازی ICDL مهارت های رایانه کار درجه یک و دو
آموزش مجازی کارشناس معاملات املاک_ مشاور املاک
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.