اتاق بازرگانی گاتینو برای کمک به مغازه داران آسیب دیده از اعتراضات زمستانی

دولت کانادا 500000 دلار کمک مالی به این سازمان اعطا می کند. Gatineau، کبک، 19 مه 2022 – توسعه اقتصادی کانادا برای مناطق کبک (CED) دولت کانادا کسب‌وکارها و سازمان‌هایی را می‌شناسد و از آنها حمایت می‌کند که در جوامع خود مایه افتخار هستند. در گاتینو، برخی سازمان‌ها مستقیماً تحت تأثیر اعتراضات علیه اقدامات بهداشتی

کد خبر : 209152
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 19 می 2022 - 20:39
اتاق بازرگانی گاتینو برای کمک به مغازه داران آسیب دیده از اعتراضات زمستانی


دولت کانادا 500000 دلار کمک مالی به این سازمان اعطا می کند.

Gatineau، کبک، 19 مه 2022 – توسعه اقتصادی کانادا برای مناطق کبک (CED)

دولت کانادا کسب‌وکارها و سازمان‌هایی را می‌شناسد و از آنها حمایت می‌کند که در جوامع خود مایه افتخار هستند. در گاتینو، برخی سازمان‌ها مستقیماً تحت تأثیر اعتراضات علیه اقدامات بهداشتی در پارلمان هیل از 22 ژانویه تا 28 فوریه 2022 قرار گرفتند. این اشغال که بیش از یک ماه به طول انجامید، تأثیر منفی بر عملیات و در نتیجه نشاط داشت. چندین کسب‌وکار در حال تلاش برای غلبه بر پیامدهای همه‌گیری COVID-19 بودند.

به همین دلیل است استیون مک کینون، عضو پارلمان گاتینو، و گرگ فرگوس، عضو پارلمان هال-آیلمر و منشی پارلمانی نخست وزیر و رئیس هیئت خزانه داری، به نمایندگی از پاسکال سنت اونگه محترموزیر ورزش و وزیر مسئول CED امروز یک کمک غیرقابل بازپرداخت 500000 دلاری برای اتاق بازرگانی Gatineau (CCG). این حمایت CED NPO را قادر می سازد تا به مغازه داران آسیب دیده از این اعتراضات کمک کند. مقدار کمکی که آنها می توانند دریافت کنند معادل هزینه های واجد شرایط تا 10000 دلار خواهد بود.

پروژه اتاق بازرگانی Gatineau شامل ایجاد یک صندوق امداد برای مشاغل آسیب دیده است. این کمک در قالب کمک‌های غیرقابل بازپرداخت، برای پوشش هزینه‌های مرتبط با حفاظت از یک کسب‌وکار معین در طول محاصره، هزینه‌های مرتبط با موجودی از دست رفته و هزینه‌های عملیاتی ثابت که قابل تعویق نیستند، استفاده خواهد شد.

اتاق بازرگانی Gatineau یک NPO است که ماموریت آن تقویت اقتصاد Gatineau و MRC des Collines-de-l’Outaouais است. صدای جامعه تجاری Gatineau، شبکه های تجاری و توسعه، مشاوره، و خدمات مشاوره و همچنین پشتیبانی از دید و ارتقاء را به اعضای خود ارائه می دهد.

نقل قول ها

دولت کانادا نسبت به وضعیتی که مغازه داران متاثر از اعتراضات اتاوا با آن مواجه هستند حساس است. ما وضعیت را از نزدیک دنبال می کنیم و با سهامداران جامعه کار می کنیم – و اتاق بازرگانی Gatineau شریک ایده آل برای اجرای این صندوق امدادی و کمک به آنها است. این پروژه بدون شک به نفع تمام مشاغل ایل دو هال خواهد بود که از زمان اشغال غیرقانونی پارلمان هیل با شکست مواجه شده اند.

استیون مک کینون، عضو پارلمان گاتینو

“من دیده ام که چگونه مشاغل واقع در ربع ایل دو هال تحت تاثیر اعتراضات در اتاوا قرار گرفته اند. من ناراحتی و ناتوانی آنها را احساس کرده‌ام، حتی زمانی که آنها از زمان شروع همه‌گیری تلاش می‌کردند انعطاف‌پذیر بمانند. دولت ما تشخیص می دهد که با توجه به واقعیت اعتراضات زمستانی به تقویت بیشتری نیاز دارد. ما اینجا هستیم تا در این شرایط سخت از آنها حمایت کنیم.»

گرگ فرگوس، نماینده پارلمان هال-آیلمر و دبیر پارلمانی نخست وزیر و رئیس هیئت خزانه داری

کسب و کارهای کوچک قلب تپنده جوامع کبک هستند. برای ما مهم است که از کسب و کارهایی که تحت تأثیر اعتراضات زمستانی گذشته قرار گرفته اند، حمایت کنیم. کمکی که دولت ما به اتاق بازرگانی گتینو ارائه می‌کند، آنها را قادر می‌سازد تا با ضررهای موجودی مواجه شوند و هزینه‌های ثابت و سایر هزینه‌های ناشی از این وضعیت تاسف‌آور را پوشش دهند.»

محترم پاسکال سنت اونگ، نماینده مجلس بروم میسیسکوی، وزیر ورزش و وزیر مسئول CED

CCG از این مشارکت خرسند است. دولت به درخواست‌های مضطرب مشاغل و فروشگاه‌های Gatineau پاسخ داده است و این کاملاً به اعتبار آن است. از زمان شروع همه‌گیری و اعتراضات، تاجران واقعاً از نظر مالی مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. این تقویت مالی به آنها اجازه می دهد تا کمی راحت تر نفس بکشند. مهمتر از همه، آنها احساس حمایت و اعتبار خواهند کرد.»

استفان پسناک، مدیر اجرایی اتاق بازرگانی Gatineau

حقایق فوری

 • این کمک مالی یکباره تحت برنامه توسعه اقتصادی کبک CED اعطا شده است.
 • ایجاد صندوق امداد اتاق بازرگانی Gatineau این امکان را فراهم می کند:
  • اطمینان حاصل کنید که مشاغل واقع در مرکز شهر Gatineau به فعالیت خود ادامه می دهند،
  • حمایت مالی برای مشاغلی که به دلیل اعتراضات غیرقانونی که بیش از 32 روز اتاوا و گاتینو را فلج کرده اند، متحمل ضرر شده اند، و
  • پوشش هزینه‌هایی مانند خدمات عمومی، بیمه، کارمزد بانک، زیان موجودی، حقوق، اجاره و سایر هزینه‌های یکبار مصرف برای بازسازی یا محافظت از مشاغل ناشی از اعتراضات.
 • کمک هایی که به مشاغل آسیب دیده در گاتینو ارائه می شود معادل کمک های دریافتی توسط مشاغل آسیب دیده در اتاوا است.
  • مبلغ کمک معادل هزینه های واجد شرایط تا 10000 دلار خواهد بود.
  • برای واجد شرایط بودن، مشاغل باید:
   • در ربع Île de Hull واقع شده است
   • کمتر از 100 نفر را استخدام کنید
   • خدمات حضوری ارائه دهید و به دلیل محاصره نتوانسته‌اید به طور عادی کار کند
   • در کبک ثبت نام کنید
   • حداقل 1000 دلار هزینه های واجد شرایط را متحمل شده باشند.
 • شرکت های کوچک و متوسط ​​99.7 درصد از مشاغل کبک را تشکیل می دهند و 50 درصد از تولید ناخالص داخلی استان را تشکیل می دهند.
 • CED یک شریک کلیدی فدرال در توسعه اقتصادی منطقه ای کبک است. CED با 12 دفتر تجاری منطقه‌ای خود، کسب‌وکارها، سازمان‌ها و همه مناطق در سراسر کبک را در اقتصاد فردا همراهی می‌کند.

پیوندهای مرتبط

اطلاعات

روابط رسانه ای
توسعه اقتصادی کانادا برای مناطق کبک
[email protected]

آریان ژوازارد بلیزر
دبیر مطبوعاتی
دفتر وزیر ورزش و وزیر مسئول توسعه اقتصادی کانادا برای مناطق کبک
[email protected]

وصل بمون

CED را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید
با اخبار CED مشورت کنیدلینک منبع : هوشمند نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.