تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

قوانین و مقررات شما

بیانیه حقوق و مسئولیت ها:

این بیانیه حقوق و مسئولیت ها (“خط مشی” ، “قوانین و مقررات”) برگرفته از اصول (پروژه شِما) و شرایط استفاده از خدمات ماست که بر پایه روابط ما با کاربران و دیگر افرادی که با شِما در تعامل هستند می باشد.

۱- حریم خصوصی :

حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است . از این رو در محیط کاربری راهنمائی های لازم جهت حفظ این حریم توسط خودتان ارائه شده که توجه به آنها بسیار ضروری است در سمت مدیریت اطلاعات در فضای محافظت شده با جدیدترین تکنولوژی های مبارزه با هک و ویروس نگه داری می گردد.

ما در ادامه این مطلب شما را از تک تک این وقایع جهت دانستن حقوق خود و حقوق شِما مطلع می سازیم.

۲- به اشتراک گذاری محتوا . اطلاعات شِما:

به غیر از اطلاعات پایه در حالت شبکه اجتماعی شِما این خودتان هستید که می توانید اطلاعات را برای عموم به نمایش بگذارید و می توانید کنترل کنید که این اطلاعات چگونه به اشتراک گذاشته شوند.

الف) برای مطالبی که دارای حقوق کالکیت معنوی می باشند مانند عکس ، فیلم ، موسیقی شما به طور خاص بعد از انتشار آنها و تنظیم حریم خصوصیتان تضمین می کنید که مطالب غیر انحصاری ، قابل انتقال و دارای مجوز می باشد و کاربران شبکه جهانی اینترنت و یا دارندگان شناسه اینترنتی و یا هر شخص دیگری که با شما در ارتباط است مجوز استفاده از آن را دارد.

ب) بر طبق سیاست ها و خط مشی ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی این حق برای دپارتمان توسعه فن آوری اطلاعات شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار محفوظ است که اطلاعات پایه شما را با مراکز آموزشی جهت ارتقاء سطح علمی ، مراکز خدمات درمانی ، بیمارستان ها و اورژانس جهت خدمات فوری و امن درمانی ، رزومه شغلی و مهارتی شما را با شرکت ها و اشخاص حقوقی جهت به استخدام در آوردن شما در مشاغل مرتبط با مهارت ، تحصیلات و تجارب شما به اشتراک بگذارد و این موضوع هرگز امنیت اطلاعات شما را به خطر نخواهد انداخت چرا که اطلاعات به صورت موردی فقط با مجموعه های مرتبط به اشتراک گذاشته می شود که هر فردی جهت اهداف آموزش ، اشتغال ، سلامت و دریافت تسهیلات به طور عادی و روزانه این اطلاعات را ارائه می دهد.

ج) ما همیشه پذیرای پیشنهادات و بازخوردها از جانب شما هستیم ولی در نظر داشته باشید که ممکن است ما از هر اطلاعاتی بدون هماهنگی با شما استفاده نمائیم.

۳- ایمنی :

ما تلاش خود را جهت امن نگه داشتن شِما خواهیم کرد اما نمی توانیم آنرا ۱۰۰ درصد تضمین کنیم . ما به کمک شما جهت امن نگه داشتن محیط شِما نیاز داریم که شامل تعهدات زیر توسط شما می گردد:

– از ارتباطات تجاری غیر مجاز در جامعه شِما خودداری می نمائید.

– اطلاعات دیگر کاربران را ذخیره نمی نمائید.

– از هرگونه بازاریابی هرمی یا شبکه ای در شِما خودداری می نمائید.

– ویروس و یا سایر کدهای مخرب آپلود نمی نمائید.

– اطلاعات ورود به ناحیه کاربری دارنده شناسه مخصوص اینترنتی دیگران را استفاده نمی نمائید.

– از انتشار هرگونه فیلم ، تصویر ، مطلب مخالف با موازین جمهوری اسلامی ایران مانند مسائل سیاسی ، مستحجن یا مبتذل ، مربوط به حریم خصوصی دیگران خودداری می نمائید.

– اقدام به آزار و اذیت یا خشونت نسبت به افراد در تعامل با (شِما) نمی نمائید.

– به عنوان شخص ثالث جهت فعالیت های مرتبط با الکل ، مواد مخدر ، دوست یابی و امثال اینها از هیچ یک از خدمات سامانه (شِما) نمی نمائید.

– همیشه اطلاعیه ها ، دستورالعمل ها و بیانیه های ما را دنبال می کنید.

– از شناسه مخصوص اینترنتی جهت انجام هر کار غیر قانونی ، گمراه کننده ، مخرب و یا تبعیض آمیز استفاده نمی نمائید.

– شما هیچ کاری که باعث غیر فعال شدن ، افزایش بار و فشار یا اختلال در کار یا ظاهر سایت (شِما) گردد مانند حمله به سرور ، تداخل با رندر صفحات و یا قابلیت های دیگر (شِما) انجام نخواهید داد.

– نمی خواهید هیچ تشویق و یا تسهیلی برای هرگونه تخطی از این بیانیه و یا سیاست های ما انجام دهید در غیر اینصورت باعث باطل شدن شناسه اینترنتی خود خواهید شد و برای ۲ اخطار اول با هزینه ای بسیار بالا قابل فعال سازی مجدد و برای اخطار سوم منجر به باطل شدن (شِما) برای همیشه خواهد شد.

۴- حفاظت از حقوق دیگران:

– همانطور که انتظار دارید دیگران به حقوق شما احترام بگذارند از شما نیز همین انتظار می رود.

– شما هیچ ارسال محتوا یا کاری که حقوق فرد دیگری را نقض نماید انجام نخواهید داد.

– ما می توانیم هرگونه محتوا یا اطلاعاتی را که نشان از نقض حقوق دیگران را دارد از مطالب ارسالی توسط شما حذف نمائیم.

– ما حقوق شما را توسط پلیس دارندگان شناسه مخصوص اینترنتی (دید بان شِما) حفاظت می نمائیم می توانید هر گزارشی را اعلام نمائید تا بررسی گردد.

– شما از لوگو، نام شناسه اینترنتی ، شِما و هر گونه علائم و نشان و آدرس سایت های مرتبط استفاده نخواهید کرد مگر با اجازه نامه کتبی از سوی دپارتمان توسعه فن آوری اطلاعات تدسا.

– شما مدارک شناسائی اشخاص و یا اطلاعات حساس مالی را در شِما منتشر نخواهید کرد.

۵- پرداخت :

– صدور شناسه مخصوص اینترنتی که به منزله هویت و شناسایی شما در اینترنت و کلید عبور به وب سایت هاست رایگان می باشد و در هیچ کجا نباید برای این شناسه از شما وجه دریافت گردد.

– هزینه درخواستی از شما بسیار ناچیز و جهت موارد زیر است :

۱) تخصیص سرویس ایمیل با حجم ۱۰۰ مگابایت قابل ارتقاء

۲) تخصیص سرویس راه اندازی وبسایت آماده حرفه ای با حجم ۲۰۰ مگابایت قابل ارتقاء

۳) ثبت سوابق آموزشی و سوابق کاری در سیستم های جامع مرتبط

۴) نرم افزار اتوماسیونری آنلاین (پنل کاربری پیشرفته کنترل و مدیریت تمامی سامانه ها از طریق میزکار).

۵) اتصال ناحیه کاربری به رسانه اجتماعی شِما با قابلیت های فراوان به اشتراک گذاری فیلم، موزیک، ساخت صفحه، دیوار، پسندها و غیره.

۶) هماهنگی و سازماندهی جهت ارائه تخفیف به اعضاء پروژه شِـما در سایت های مختلف

۷) پنل دارای بسیاری از امکانات رایگان دیگر و کاربردی دیگری می باشد که مرتب به این خدمات و امکانات در حال افزوده شدن می باشد.

* لازم به ذکر است همانطور که بیشتر کاربران اینترنتی آگاه هستند برخی شرکت ها تنها برای یکی از سرویس هایی که در این پروژه ارائه می گردد هزینه هایی بالغ بر ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان دریافت می نمایند!

* توجه نمایید تولید شناسه مخصوص اینترنتی شما جهت دستیابی به سایت ها بدون نیاز به عضویت مجدد رایگان است و از اطلاعات اولیه شما تولید می گردد پس در وارد کردن اطلاعات خود دقت نمایید.

– هزینه های پرداختی فقط می بایست به شماره حساب اعلامی و یا درگاه پرداخت آنلاین لینک داده شده در سایت واریز گردد و ما مسئول اشتباهات رخ داده شده توسط کاربران نیستیم .

– در هر معامله اینترنتی ۷ روز فرصت جهت انصراف توسط کاربران وجود دارد و در این صورت تمامی سامانه های وی تعطیل خواهد شد و مسئولیت اطلاعات کاربر بر عهده این شرکت نمی باشد.

– در صورتی که مبلغ عضویت را به صورت واریز به حساب بانکی پرداخت نموده اید اسکن فیش را تهیه و اصل فیش را تا به اتمام رسیدن تائید هویتتان نزد خود نگه دارید نمایید – این شرکت هیچ مسئولیتی مبنی بر گم شدن فیش توسط شما ندارد.

۶- صدور شناسه مخصوص اینترنتی (شِما):

– شناسه مخصوص اینترنتی، یکتا و منحصر به فرد خواهد بود و بر اساس الگوریتم تعریف شده توسط دپارتمان توسعه فن آوری اطلاعات تدسا تعریف می گردد.

– با اصلاحات فنی صورت گرفته جهت تسریع عضویت و تولید شِما برای اعضا بعد از واریز وجه نام کاربری و رمز عبور اولیه برای شما ارسال و پس از آن بلافاصله می توانید مرحله دوم عضویت را طی نمایید و بلافاصله بعد از تکمیل مرحله دوم شناسه مخصوص اینترنتی توسط سیستم تولید و به شما نمایش داده خواهد شد. از این پس می توانید با رمز اولیه و این شناسه وارد پنل کاربری خود از طریق وب سایت https://shmi.biz شوید. از این به بعد حدود ۱۰ تا ۲۰ روز تایید هویت شما به طول می انجامد و در صورتی که مشخصات خود را اشتباه ارسال نموده باشید خدمات برای شما متوقف خواهد گردید.

– در صورت عدم همکاری شما در ارسال مدارک شناسائی و مستندات مورد نیاز ما در صدور شناسه مخصوص اینترنتی روند انجام مراحل متوقف و یا به زمان بسیار بیشتری از موعد مقرر موکول خواهد شد.

۷- تعاریف:

شناسه مخصوص اینترنتی: یک شماره منحصر به فرد که به کاربران اینترنتی جهت ارائه خدمات بهتر در محیط اینترنتی تعلق میگیرد.

شِما: مخفف حروف اول شناسه مخصوص اینترنتی می باشد.

مخصوص: مخصوص به معنای اختصاصی بودن این شماره برای خدمات اینترنتی و مخصوص انجام امور اینترنتی می باشد.

خدمات: به معنی کلمه گستره اهداف سازمانی کوتاه مدت و بلند مدت این پروژه را در بر میگیرد که بر محور ارائه تسهیلات در بخش آموزش ، اشتغال و سلامت اجتماع تدوین گردیده اند. لازم به ذکر است از خدماتی که در قبال آنها وجه دریافت می گردد به محض عضویت می توانید استفاده نمایید حتی قبل از صدور شناسه و یا کارت عضویت.

– ثبت نام نهایی: بعد از ثبت نام اولیه به کاربران کلمه کاربری و رمز عبور جهت ورود به ناحیه تکمیل مدارک برای شما پیامک و ایمیل می گردد که از آن طریق می توانند نسبت به ارائه مستندات هویتی و تصاویر و غیره اقدام نمایند و در خاتمه کد شِما به صورت خودکار بر اساس الگوریتم تعریفی برای افراد صادر و به پست الکترونیک و شماره همراه افراد پیامک می گردد که می توانند با آن وارد ناحیه کاربری گردند.

– ناحیه کاربری: محیطی است که کلیه خدمات برای هر عضو قابل مدیریت و راهبری است که البته بعد از عضویت نهایی مجوز دسترسی به ناحیه و بعد از تایید مدارک ارسالی از سوی کاربران قابل بهره برداری خواهد بود.

– زمان صدور شناسه: بلافاصله بعد از تکمیل مرحله دوم توسط کاربر صادر می گردد.

به یاری خدا و همکاری کاربران عزیز – شِما