تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی از امروز در سراسر کشور آغاز شد

عضو حقیقی سازمان نظام صنفی رایانه ای گفت شناسه مخصوص اینترنتی و کارت شِما فراتر از یک شماره و یک کارت شناسائی است و تمام ابعاد فعالیت کاربران را در دنیای اینترنت در بر خواهد گرفت.

آقای مهندس پورطلائی در مصاحبه روز دوشنبه مورخ ۰۶/۰۳/۹۲ خود با رسانه ها در ابتدا به توافقنامه مشارکت بین سازمان فناوری اطلاعات ایران، استانداری استان ها و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اشاره نمود (لینک خبر) و آن را نقطه عطفی در استفاده از ظرفیت استان ها ، ساماندهی به خدمات الکترونیکی و روند رو به رشد کاربران اینترنت دانست .

در ادامه وی با بیان اینکه در اصل آئین نامه اجرائی رسانه بر خط اختصاصی شناسه مخصوص اینترنتی، فرهنگ سازی استفاده صحیح از اینترنت ، ایجاد زمینه اشتغال برای یک میلیون کاربر اینترنتی در رویش اول ، آموزش رایگان مسائل کاربردی اینترنت به بیش از ۴ میلیون کاربر اینترنتی در کوتاه ترین زمان ممکن و به آسانترین راه انتقال اطلاعات اشاره کرد و خاطر نشان ساخت این پروژه یکی از سازمان یافته ترین برنامه های اجرائی در سطح کشور در حوزه فن آوری اطلاعات و خدمات الکترونیک خواهد بوده .

آقای مهندس نریمان پورطلائی در جای دیگر سخنان خود در بین مسئولین اجرای پروژه، لزوم داشتن شناسه مخصوص اینترنتی را برای تمام شهروندان عزیز مهم دانستند، چرا که ارائه خدمات به صورت الکترونیکی نیازمند سازماندهی ویژه ای است که این کارت، به عنوان یک کارت شناسائی معتبر در دنیای مجازی، می تواند این مهم را جامه عمل بپوشاند.

شهروندان عزیز جهت درخواست ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی خود به آدرس http://www.shmi.ir   مراجعه نمایند.

, ,