تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

رونمایی از پیشرفته ترین شبکه اجتماعی اعضاء پروژه

پایگاه اطلاع رسانی سامانه ثبت و صدور شِما از راه اندازی پیشرفته ترین شبکه اجتماعی ویژه اعضاء پروژه خبر داد:

مدیر عامل شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار با عرض تبریک خدمت تمامی کاربران عزیز و اعضاء این پروژه به مناسبت راه اندازی شبکه اجتماعی بسیار قدرتمند شِما اظهار امیدواری نمود تعامل دارندگان شِما از طریق این سامانه بسیار آسان می گردد و بعد از صدور شناسه ها کاربران می توانند از آن طریق اقدام به اشتراک متن های دلخواه، فیلم، آهنگ، تصاویر و فایل با یکدیگر نموده کاربران دیگر را دنبال نمایند و با دوستان خود در تعامل باشند و همچنین افکار و نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک گذارند.

وی با بیان اینکه در ایران جای خالی یک شبکه اجتماعی سالم و مبتنی بر امنیت و دانش استفاده صحیح خالی بود خاطر نشان نمود به واسطه اینکه در این شبکه عضویت افراد به صورت اولیه توسط شرکت انجام می پذیرد و شناسه هر فرد به منزله امضای دیجیتال در پروفایل اشخاص جایگذاری می گردد و برای هر فرد حقیقی یک صفحه و برای اشخاص حقوقی نیز یک صفحه ایجاد می گردد لذا امکان تقلب، مزاحمت، ارائه اطلاعات پایه غلط و معضلات معمول شبکه های اجتماعی غیر وطنی را به صفر رسانیده و گزارشات ارسالی به ناظر شبکه پیگیری و اقدام می گردد.

در این شبکه اجتماعی شناسه، عکس، نام و نام خانوادگی فرد توسط سیستم از قبل تعریف شده می باشد و اعضاء با شناسه کاربری و رمز عبور خود که تا قبل از ۲۹ مهرماه در اختیار آن ها قرار می گیرد میتوانند وارد ناحیه کاربری شبکه اجتماعی خود شده و مابقی اطلاعات را در صورت تمایل تکمیل و اقدام به فعالیت نمایند. شبکه دارای تنظیمات پیشرفته حریم خصوصی بوده تا کاربر بتواند دیوار، اطلاعات و یا موارد خود را به اشتراک گذاشته و یا از دید بقیه یا دوستان مخفی نگه دارد.

شبکه به همت تیم برنامه نویسی و انفورماتیک شرکت ارائه شده و با مرور زمان تکامل خواهد یافت و باز هم توسعه مطلوب تری خواهد یافت.

شبکه اجتماعی ویژه شِما در آدرس اینترنتی http://shema.biz قابل دسترسی می باشد و در پایین صفحه تصاویری از محیط شبکه اجتماعی را مبتوانید مشاهده بفرمایید.

شبکه اجتماعی

شبکه اجتماعی

, ,