تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

رونمایی از ناحیه کاربری پیشرفته دارندگان شِما

در گزارشی مدیریت  مرکز ثبت و صدور شناسه اعلام نمود برنامه های این شرکت به سرعت در حال انجام می باشد و اظهار امیدواری نمود با رونمایی این ناحیه کاربری تا حدودی توانسته ایم رسالت خویش را به انجام رسانیم.

سرکار خانم مهندس پورطلایی مدیر مسئول واحد نرم افزار و برنامه نویسی شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار از امکانات بسیار کامل این ناحیه کاربری خبر داد و از امکاناتی نظیر پنل های پیامک – فاکس – پست صوتی – گفتگو – شارژ سیم کارت – رزرو آنلاین – لیست کارهای روزانه – تقویم – دفترچه یادداشت یاد نمودند که در آینده ای نزدیک به این ناحیه جهت استفاده کاربران افزوده می گردد.

در حال حاضر بعد از تکمیل مرحله دوم ثبت نام اعضاء و دریافت شناسه ها به صورت سیستمی می توانند با شناسه و رمز عبور اولیه خود که تمامی دستورالعمل ها اطلاع رسانی می گردد، وارد پنل کاربری شده اما تا زمان تایید مدارک ارسالی می بایست صبر نمایند و بعد از آن از همان پنل به سایت ساز، ایمیل ساز، تنظیم پروفایل، حریم خصوصی و شبکه اجتماعی و برخی امکانات دیگر دسترسی خواهند داشت.

توجه نمایید آدرس سایت دسترسی به ناحیه کاربری :

https://shmi.biz می باشد و دارای پروتکل امنیتی SSL و تدابیر امنیت اطلاعات  کاربران است. این پنل تنها آی پی های ایران را اجازه ورود خواهد داد پس از روش های تغییر آی پی استفاده ننمایید. این ناحیه از دسترس عنکبوت های موتورهای جستجو دور نگه داشته شده و به هیچ موتو جستجویی اجازه دسترسی نمی دهد.

به درخواست برخی از علاقه مندان تا نیمه دوم آذر ماه  دمو ناحیه کاربری که پیش نمایشی از منوها و امکانات آن می باشد جهت دسترسی باز خواهد شد پس تا قبل از آن تاریخ درخواستی به این دپارتمان ارسال نفرمایید و فعلا تصاویری از این ناحیه در همین خبر ضمیمه میگردد.

با تشکر از تمامی کاربران و حامیان این پروژه.

 

,