تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

توافقنامه مشارکت در خدمات الکترونیک باعث رونق کسب و کار می شود

معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: عقد توافقنامه مشارکت و سرمایه گذاری در ارایه خدمات الکترونیکی باعث رونق کسب و کار در استانها می شود.

توافقنامه مشارکت و سرمایه گذاری در ارایه خدمات الکترونیکی، عصریکشنبه بین سازمان فناوری اطلاعات ایران، استانداری اصفهان و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منعقد شد.

به گزارش ایرنا، «علی حکیم جوادی» روز یکشنبه در آیین امضای توافقنامه مشارکت و سرمایه گذاری در ارایه خدمات الکترونیکی در استانداری اصفهان افزود: با رونق کسب و کار و تقویت بخش خصوصی، بزرگترین بخش از تولید ناخالص کشور نیز به سمت فناوری اطلاعات سوق خواهد یافت.

وی اظهار کرد: با عقد این توافقنامه تلاش می شود که با استفاده از ظرفیت و توانایی شرکتهای داخل استانها و با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارایه خدمات الکترونیکی به مردم بپردازیم.

وی با بیان اینکه شبیه این توافقنامه در استان گیلان منعقد شده است گفت: پس از اصفهان نیز استان یزد در انتظار عقد این توافقنامه می باشد و رقابت خوبی بین استانها در این زمینه آغاز شده است.

معاون وزیر ارتباطات، ظرفیت اجرای این توافقنامه در اصفهان را نسبت به سایر استانها بیشتر دانست و افزود: اصفهان از معدود استانهای کشور است که برنامه ریزی خوبی برای پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات و خدمات دولت الکترونیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه این استان در زیرساختهای ارتباطی و مخابراتی دارای رتبه های برتر کشور است اظهار کرد: تا کنون ۹۲۳ نقطه در این استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.

حکیم جوادی با بیان اینکه این استان دارای مراکز داده قوی است ادامه داد: این نکته قوتی برای ایجاد کسب و کار در اصفهان است.

وی با اشاره به اینکه شبکه ملی اطلاعات در پنج لایه تعریف شده است گفت: در لایه سوم آن که مربوط به کاربردها است به این نتیجه رسیدیم که انجام آن به تنهایی خارج از توان دولت است و باید از سرمایه گذاری بخش خصوصی استفاده کرد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استاندار اصفهان نیز در این آیین گفت: این توافقنامه کاری بزرگ و محصول زحمات بخش خصوصی در این استان است.

«فرزاد زیویار» با تاکید بر اهمیت و ضرورت دولت الکترونیکی افزود: حرکت در این زمینه به منزله جهاد و حماسه اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه امروزه حرکتهای جهادی در عرصه های علمی و فناوری است تصریح کرد: مجموعه مدیریت استان اصفهان بمنظور اجرایی کردن مفاد این توافقنامه در خدمت بخش خصوصی است.

به گزارش ایرنا، توافقنامه مشارکت و سرمایه گذاری در ارایه خدمات الکترونیکی به امضای معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، استاندار اصفهان و رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور رسید.

, , ,