تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

تأمین امنیت کاربران

با توجه به اینکه پروژه شِما جهت ارائه خدمات بهینه به کاربران اینترنتی و اعضاء گرامی نیازمند دریافت اطلاعات و تکمیل ناحیه کاربری اعضاء می باشد و با رویکرد فراخوان تکمیل اطلاعات کاربران شِما جهت ثبت نام مرحله دوم تا چند هفته دیگر و نزدیک شدن به زمانبندی های اعلام شده لذا بر آن شدیم تا امنیت ناحیه کاربری و محیط سایت را افزایش دهیم از آن رو وب سایت ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی به پروتکل امن SSL مجهز و با آدرس https نیز قابل دسترسی است.

کاربرد گواهی SSL:

دو کاربرد اصلی گواهی SSL، تصدیق اصالت سرویس‌دهنده (Server) و رمزگذاری ارتباطات بین سرویس‌گیرنده (Client) و سرویس‌دهنده می‌باشد. گواهی HTTPS نوع خاصی از گواهی SSL می‌باشد. از دیدگاه تجاری، یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از گواهی SSL‌ تأمین امنیت وب‌سایت‌هایی است که در زمینه کسب و کار اینترنتی فعالیت می‌کنند. در صورتی که یک سایت از HTTPS استفاده کند، کاربران می‌توانند اطمینان حاصل ‌نمایند وب‌سایتی که بازدید می‌کنند، همان وب‌سایت موردنظرشان است و اطلاعات خود را به سایت درستی ارسال می‌کنند. بدین‌سان، از حملاتی مانند فیشینگ مبتنی بر جعل سایت جلوگیری می‌شود. در حمله مذکور، حمله‌کننده (مثلاً یک رقیب تجاری) با ایجاد یک وب‌سایت با ظاهری کاملاً مشابه سایت اصلی، با فریب دادن کاربران آن، آن‌ها را به سایت جعلی هدایت کرده و امنیت آن‌ها را به مخاطره می‌اندازد؛ مثلاً اطلاعات کاربران (نام کاربری و گذرواژه، شماره کارت اعتباری، و غیره) را به سرقت می‌برد یا در مورد مشتریان سایت اطلاعات جمع‌آوری می‌کند. در صورتی که از گواهی HTTPS‌ استفاده شود، از این حمله جلوگیری می‌شود. علاوه بر تصدیق اصالت سرویس‌دهنده (سایت)، با رمزگذاری ارتباطات بین کاربران و سایت، کاربران مطمئن می‌شوند که ارتباط آن‌ها با سایت، ارتباطی امن و قابل اطمینان است؛ بدین معنا که اطلاعات آن‌ها بدون استراق سمع، دستکاری، و جعل تبادل می‌شوند.

وقتی سایت را با https باز می‌کنم با صفحه خطای Untrusted certificate مواجه می‌شوم . دلیل آن چیست ؟
متأسفانه موقتاً به دلایل سیاسی، شرکت‌هایی مانند مایکروسافت و موزیلا از قرار دادن پیش‌فرض گواهی الکترونیکی مرکز ریشه ایران در مخزن گواهی مرورگر‌های خود اجتناب نموده‌اند. به همین دلیل، در صورتی که زنجیره گواهی را در مرورگر خود import نکرده باشید، با صفحه خطا مواجه خواهید شد. برای حل این مشکل باید با توجه به نوع مرورگر، پیغام خطا را ایگنور و یا اکستنشن مربوطه را نصب نمایید که به زودی راهنمای آن در قسمت راهنمای ثبت نام افزوده خواهد شد.

همیشه شما ۲ راه استفاده از سایت دارید

حالت امن با آدرس :

https://shmi.ir

و حالت معمول با آدرس :

http://shmi.ir

 

, ,