تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

جلسه تبیین اهداف ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی برگزار شد

به گزارش تدسا امروز در محل سالن همایش های دپارتمان توسعه فن آوری و اطلاعات شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار جهت ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی، جلسه ای با حضور مسئولان و مجریان پروژه شِـما و شرکت های واجدالشرایط جهت تبیین اهداف و امکان سنجی واگذاری بخش های اجرایی پروژه به دیگر شرکت های خصوصی برگزار گردید.

در این میان پیشنهادات زیادی مورد بررسی قرار گرفت و کارگروه های اجرائی جهت سازماندهی و اعلام گسترده خدمات منحصر به فرد این پروژه در سطح کشور تعیین گردیدند همچنین مقرر شد در شروع اطلاع رسانی از تمام ظرفیت موجود و همچنین دستگاه های دولتی آماده همکاری و پشتیبانی، کمک های لازم دریافت گردد.

در پایان دومین جلسه و بعد از بررسی های لازم، شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار عضو حقوقی نظام صنفی رایانه به شماره ۳۱۰۱۰۴۱۸ متولی و بنیان گذار اجرای فنی و تخصصی این پروژه آمادگی خود را جهت جلب همکاری دیگر شرکت ها و سازمان های علاقمند اعلام نمود و آموزش در قالب شیوه نوین الکترونیک (آموزش مجازی ، از راه دور) و همچنین کارآفرینی و کمک به اشتغال جوانان در حوزه رایانه ، اینترنت و خدمات وابسته را خط مشی این شرکت نام برد.

در این جلسه اهداف سازمانی ثبت و صدور شناسه مخصوص اینترنتی: فرهنگ سازی استفاده سالم از اینترنت، آموزش رایگان به هم میهنان عزیز جهت استفاده بهینه از خدمات الکترونیک، امکان استفاده سراسری از پست الکترونیک سازمانی، امکان راه اندازی وب سایت شخصی حرفه ای رایگان، ارائه شیوه های آموزشی نوین و الکترونیکی در قالب آموزش مجازی، کارآفرینی، ایجاد اشتغال و ساماندهی اینترنتی متقاضیان اشتغال در سراسر کشور، ارائه راهکارهای مناسب جهت مشاوره آنلاین اجتماعی و افزایش سطح سلامت روانی اجتماع، ایجاد پایگاه های اطلاعاتی وکلا، اطبا و تجار و نیازمندیهای آنلاین جهت دسترسی سریع و آسان متقاضیان به اینگونه خدمات اساسی، ایجاد یک کارت چند منظوره شناسایی جهت انجام الکترونیکی امور روزانه و استفاده اورژانسی در مخاطرات پزشکی در سطح ملی نامبرده شد.

, , , ,