تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

اطلاعیه انجام مرحله دوم عضویت

پیرو آگاه سازی کاربران از آغاز مرحله دوم عضویت به اطلاع می رساند :

۱- جهت تکمیل ثبت نام و صدور سیستماتیک شناسه های اعضاء با الگوریتم تعریف شده در مرکز فناوری اطلاعات شرکت از تاریخ ۱۹ آبان ماه لغایت ۲۵ آبان نام کاربری و رمز عبوری از طریق ایمیل و پیامک به دست کاربرانی که تا قبل از ۲۹ مهر ماه سال جاری ثبت نام اولیه شده اند و ۲۹ هرماه برای کاربران جدید ارسال خواهد شد. توجه نمایید نام کاربری شما همان کد پیگیری که در مرحله ثبت نام اولیه از سامانه دریافت نموده اید می باشد.

 

۲- همانطور که در اطلاعیه های قبلی نیز اطلاع رسانی گردید عزیزانی که هزینه ثبت نام اولیه را از روش هایی غیر از پرداخت آنلاین پرداخت نموده باشند لازم است اسکن فیش واریزی را همیشه و تا زمان تایید هویت توسط ما نزد خود نگه دارند.

 

۳- جهت انجام مرحله دوم و نهایی ثبت نام می بایست از طریق آدرس https://shmi.biz دسترسی پیدا نمایید که این مسیر دارای پروتکل امنیتی SSL و تدابیر امنیت اطلاعات  کاربران است. این پنل تنها آی پی های ایران را اجازه ورود خواهد داد پس از روش های تغییر آی پی استفاده ننمائید.

 

۴- به هیچ عنوان اطلاعات غلط ارائه ننمایید زیرا به دلیل حجم بالای متقاضیان و نظارت انسانی بر روی کاربران ممکن است اصلاح اطلاعات شما حتی تا بیش از یک ماه به طول بیانجامد، به هشدارها و مدارک لازم جهت تکمیل ثبت نام خود بعد از ورود دقت فرمایید و پیغام های ما را به دقت مطالعه نمایید.

 

۵- در پایان ثبت نام مرحله دوم برای شما شناسه ای ۱۶ رقمی به صورت سیستمی تولید و از طریق پیامک و ایمیل به شما ارسال می گردد و از آن لحظه به بعد با این شناسه به عنوان نام کاربری  و رمز عبور اولیه در کلیه خدمات ما شناسایی شده و این شناسه حاوی اطلاعاتی از شما می باشد ( شناسه ای مخصوص انجام امور اینترنتی ).

 

۶- بعد از تکمیل مرحله دوم ثبت نام با داشتن شناسه می توانید به ناحیه کاربری خود از طریق آدرس https://shmi.biz با شناسه به عنوان نام کاربری و همان رمز عبور اولیه وارد شوید اما توجه داشته باشید که به دلیل اهمیت تایید مدارک و هویت شما امکانات این ناحیه  تا زمان تایید نهایی غیر قابل اجرا می باشد. تایید نهایی شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می گردد.

 

۷- در صورت داشتن هرگونه سوال مخصوصا مشکلاتی نظیر عدم ورود به ناحیه کاربری یا پیگیری وضعیت تایید نهایی تا جای ممکن از طریق ارتباط با ما ناحیه کاربری و یا سایت اصلی پروژه شِما استفاده نمایید و از تماس تلفنی پرهیز نمایید.

با تشکر

 

, ,