تمامی خدمات این سایت حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
[wppb-login] ×

خریدارها و فروشندگان می توانند با ارائه شِـما و استعلام مشخصات از طریق ما در انجام فعالیت اینترنتی خود احساس آرامش نمایید.

×

پست الکترونیکی در آدرس 2Box.IR قابل دسترسی است!

سیستم وب سایت دهی در آدرس My98.IR قابل دسترسی است!

×

این دوره آموزشی به صورت رایگان عرضه می گردد و به عنوان عیدی پروژه شِـما تا قبل از سال نو 1393 برای اعضاء ارسال خواهد شد.

×

جهت خدمات 10 تا 70 درصد

جهت کالا 2 تا 10 درصد

تخفیف در سایت های در تعامل با شِـما جهت استفاده اعضاء شِـما در نظر گرفته خواهد شد.

لیست سایت های مورد نظر در توضیحات اعتبار 5 میلیون تومانی قید گردیده است.

×

5 میلیون تومان اعتبار به صورت غیرنقدی بوده و در حساب کاربری افراد ذخیره می گردد و با استفاده از آن می توانید در سایت های زیر خدمات یا کالاهای خود را با پرداخت 30 تا 90 درصد هزینه اصلی آن را پرداخت نمایید:

1- مجله خبری و خرید و فروش خودرو WeDrive.IR | میزان تخفیف: 40%

2- سرویس ایمیل دهی 2Box.IR

3- سرویس سایت ساز My98.IR

4- اطلاعات مشاغل Niyazmandiha.ORG | میزان تخفیف: 40%

5- مشاوره اقتصادی BankNews.CO | میزان تخفیف: 50%

6- قیمت روز ارز و سکه ArzoSeke.COM | میزان تخفیف: 30%

7- ثبت رزومه شغلی IranEmploy.COM | میزان تخفیف: 50%

8- فروشگاه CD و DVD سایت Panteaco.COM | میزان تخفیف: 5 تا 30%

9- آموزش مجازی eBama.ORG | میزان تخفیف برای دوره های کلاس محور: 70% | میزان تخفیف برای دوره های پروژه محور: 20%

10- فروش لپتاپ و نرم افزار Panteaco.IR | میزان تخفیف: 1%

لازم به ذکر است لیست فوق در تاریخ 1392/07/29 به روز رسانی می گردد و از سایت های بیشتری رونمایی خواهد شد.

×

ارائه خدمات نوین آموزش الکترونیک در دپارتمان آموزش تدسا

خدمتی منحصر به فرد از سوی شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار به دارندگان شِما:

در راستای اهداف بلند شِما و با توجه به نیاز آموزشی کشور در بخش خدمات الکترونیک، دپارتمان آموزش مجازی مخصوص ایرانیان (باما) تدسا به عنوان متولی آموزش مجازی برای دارندگان شناسه  مخصوص اینترنتی تعیین گردید و مقرر شد دارندگان شناسه مخصوص اینترنتی بتوانند با استفاده از تسهیلات رایگان به میزان پنجاه میلیون ریال برای ثبت نام در هر دوره آموزشی برگزار شده در این مرکز تا ۷۰ درصد شهریه خود را پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است دپارتمان آموزش مجازی مخصوص ایرانیان (باما) شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار به آدرس اینترنتی ebama.org  سعی در ارائه بهترین خدمات و عرضه سامانه های پیشرفته کاربرپسند داشته و حوزه ی فعالیت های این شرکت به استعلام مراکزی چون نظام صنفی رایانه، اداره ثبت شرکت ها، دادگستری و وزارت ارشاد رسیده و فعالیت آن بلامانع بوده است. دپارتمان نامبرده در تمام گروه های آموزشی شامل مدیریت، بازاریابی، فنی و مهندسی، کشاورزی و دامپروری، حقوق و معارف اسلامی، روانشناسی ، هنر ، کامپیوتر، اینترنت، IT، صنایع، مکانیک، متالورژی و زبان دوره های آموزشی آنلاین (آموزش مجازی یا همان آموزش الکترونیک) برگزار می نماید و به شرکت کنندگان در دوره در پایان گواهی گذراندن پایان دوره آموزشی معتبر اعطاء می نماید.

مهندس نریمان پورطلایی، عضو حقیقی نظام صنفی رایانه به شماره عضویت ۳۱۰۳۰۱۶۵ ابراز امیدواری نمود که با توجه به فرهنگ سازی، آموزش های رایگان و فرصت های شغلی به وجود آمده به واسطه پروژه ی شِـما در آینده نزدیک استفاده از خدمات الکترونیکی برای تمام شهروندان عزیز کشورمان تسهیل شده و این مورد تأثیر به سزایی در رشد و شکوفایی استعداد ها، پیشرفت هرچه سریعتر علوم و فنون، کاهش آلودگی هوا، افزایش سطح آگاهی و اطلاع رسانی دقیق خواهد داشت.

, , , ,